V ceně je pronájem prostoru  herny a nově je poskytována i částečně zastřešený dvůr.

V prostoru herny je možné hrát např. šipky, stolní fotbal, stolní hry (šachy, dámu, karty apod.), nebo je možné si rozdělat i ping-pongový stůl, případně pustit dětem televizi.

Přehled vybavení, které je možné objednat a možné je použít naleznete v sekci vybavení.

 

 

 

 LED televize v ceně herny

 

LED televize s možností přehrávání z USB v ceně herny. Možno připojit externí zařízení přes USB, HDMI a LAN.

 

 

 

 

fotbal

 

 

Citace z wikipedie.

Stolní fotbal neboli fotbálek, kalčo (převážně na Moravě, pravděpodobně z italského calcio fotbal, srovnej slovensky kalčeto), foosball či soccer je hra většinou pro 4 hráče - 2 útočníky a 2 obránce (popř. 1 na 1 nebo 4 na 4). Panáčci jsou umístěni v různém počtu na 8 průchodných nebo teleskopických tyčích. Obránce hraje s jedním brankářem a s obrannou řadou se dvěma panáčky (dvojkou), útočník se středovou řadou s pěti panáčky (pětky neboli hrábě) a s útočnou řadou se třemi panáčky (trojky). Cílem hry je dát protihráči co nejvíce gólů do brány.

 

 

 

terc

 

Citace z wikipedie.

Šipky jsou zároveň sport, sportovní náčiní, ale i zábavná hra, při které se házejí šipky na terč. Šipky patří do kategorie přesnostních sportů (dále např. curling, lukostřelba, kulečník, petanque).

Terči nefunguje elektronika.

 

 

 

 

 

 

IMG 4044

Citace z wikipedie.

Stolní tenis nebo také ping-pong (podle zvuku, který vydávají při hře údery míčku) je bezkontaktní míčový sport hraný s pálkou. Na rozdíl od podobných sportů, jako jsou tenis, badminton nebo squash tvoří hrací plochu rozdělenou síťkou na dvě poloviny u ping-pongu horní deska stolu nad úrovní země, podél které se pohybují hráči.

Hraje se buď ve dvou soupeřících hráčích (tato varianta se nazývá dvouhra) nebo ve dvou soupeřících dvojicích hráčů (tato varianta se nazývá čtyřhra).

 

 

IMG 4043

Citace z wikipedie.

Reproduktorová soustava s přípojením k vlastnímu zdroji hudby přes konektor Jack 3,5mm.

(reprosoustava, „reprobedna“) je skupina reproduktorů, obvykle umístěná do jedné skříně, zvané ozvučnice. (pozn.: jako reprosoustava je označována i ozvučovací jednotka pro kina, přestože může obsahovat v ozvučnici jen jeden reproduktor a druhý, se svým vlastním zvukovodem může být umístěn mimo ozvučnici).

Aktivní reprosoustava má v sobě zabudovaný vlastní zesilovač. Nejčastěji se jedná o reprosoustavy k počítači, malé reproduktory k přenosným MP3 přehrávačům nebo studiové monitory.

 

 

disko-koule-detska-diskoteka

 

 

 

K poslechu hudby máme k dispozici i mini diskotékové vybavení - diskotéková koule.

 

 

 

diskoteka-pro-deti-1-male

 

 

 

LED reflektor pro barevné efekty semostatně reagující na hudbu.

 

 

 

oslavy-brno-mp3-prehravac

 

 

 

USB MP3 přehrávač, CD, rádio, možnost připojení LINK MP3 např. mp3 přehrávač, telefon apod.

 

 

 

ID-100206380

 

 

 

Jako společenské hry můžeme nabídnout i deskové hry - šachy, dáma, člověče nezlob se, aktivity pro dospělé nebo dětské aktivity, karty apod.

 

 

 

 

comments