Nabízíme k pronájmu na kanceláře následující prostory:

Zděná budova, 1.patro, společná kuchyňka, sprchový kout a WC přístupno z chodby + další možné úložné prostory. Plastová okna, zrekonstuovaná fasáda, plastová okna. V ceně wifi a LAN přípojení, TV přípojka a inkaso (energie). Za poplatek možno i umístit sídlo firmy, schránku apod. parkování před objektem, zastávka MHD, občanská vybavenost v sousedství, autem 5min. od BVV, 10 minut od D1.

- kancelář: 2,8x5m ... 4.200,- Kč/měsíc

- kancelář: 2,8x4m ... 4.600,-Kč/měsíc

- kancelář: 3,5x5m ... 4.800,-Kč/měsíc 
(upozornění: v ostatních pokojích jsou ubytováni studenti)

 

Kanceláře možno pronajmout samostatně i dohromady

- sdílená kancelář v přízemí včetně vybavení (PC vč. tiskárny, WIFI, LAN, stoly) v hodinové sazbě: 300,- Kč/h, další hodina 200,-Kč/h. (nutno rezervovat předem)

- zasedací místnost v přízemí 15-30 osob ... 1500-1800,- Kč/24h.

Vhodné pro cestovní nebo pojišťovací agenty, možnost se sejít s klienty na půli cesty apod.

Nejsme plátci DPH. Při dlouhodobém pronájmu možná sleva, případně sleva na pořízení vybavení.

Další informace a prohlídku možné domluvit na emailu:

 

Možno i pro sdílené kanceláře např. i pro coworking v Brně.

Sdílená kancelář je kancelář pro více lidí, kteří se složí na ponájem. Kancelář navštěvují třeba jen některé dny v týdnu, případně více subjektů používá stejnou kancelář.

Coworking je učitý druh sdílení kanceláří. Viz. wikipedia:

Coworking znamená v doslovném překladu spolu-práce. Jde o sdílený pracovní prostor pro nezávislé profesionály a jiné distanční pracovníky, kteří zde nezávisle na sobě vykonávají svou běžnou práci.

Ačkoliv první sdílené pracovní prostory začaly vznikat v roce 1989[1], termín coworking byl poprvé použit v roce 2005, kdy byla otevřena první společná kancelář v San Franciscu.[2] V Česku vznikají tato centra od roku 2009[3]převážně ve větších městech (Praha, Brno, Ostrava).

 

Pronájem kanceláře Brno Kohoutovice

comments